TWORZENIE OPRACOWAŃ PROJEKTOWYCH

W tworzeniu opracowań projektowych stosujemy komputerowe wspomaganie projektowania (CAD) wykorzystując np. następujące oprogramowanie: W tworzeniu opracowań projektowych stosujemy komputerowe wspomaganie projektowania (CAD) wykorzystując np. następujące oprogramowanie:

  • opracowania architektoniczne: Revit, Corel Draw
  • opracowanie dokumentacji technicznej: AutoCad, IntelliCad i inne oprogramowanie specjalistyczne

POZNAJ NAS LEPIEJ

Autorskie Biuro Projektów „M&G” s.c. działa od roku 1992 w formie spółki cywilnej dwóch współwłaścicieli – architektów: Romana Mycki i Wiesława Gołackiego. Od rozpoczęcia działalności pracownia uczestniczyła w projektowaniu i realizacji szeregu obiektów o zróżnicowanym stopniu wielkości i skomplikowania, zlokalizowanych głównie na terenie województwa lubuskiego oraz zachodniopomorskiego.

Od roku 2005 siedziba ABP „M&G” s.c. mieści się w Gorzowie Wlkp. przy ul. Kosynierów Gdyńskich 50. Autorskie Biuro Projektów „M&G” s.c. zatrudnia pięć osób w charakterze asystentów projektanta, natomiast w zakresie opracowań specjalistycznych (konstrukcje, instalacje sanitarne, elektryczne, drogi, geologia, technologia) współpracujemy ze stałymi zespołami doświadczonych projektantów.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Kreatywność
99%
Doświadczenie
96%
Dokładność
100%

DZIŚ

Na dzień dzisiejszy Autorskie Biuro Projektów „M&G” s.c. jest firmą zajmującą się głównie projektowaniem architektonicznym, planowaniem przestrzennym oraz kompleksowym przygotowaniem i prowadzeniem procesu projektowego.

Podstawą działalności ABP „M&G” s.c. jest świadome dążenie do wysokiej jakości architektonicznej i technicznej projektowanego obiektu oraz ukończenia projektowania i realizacji w uzgodnionym ze Zleceniodawcą terminie i w ramach ustalonego budżetu. Chcemy by tworzona przez nas architektura odznaczała się współczesnością rozwiązań technicznych i architektonicznych, harmonią bryły oraz jej dostosowaniem do otoczenia.

"Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni."

Cecelia Ahern

ZAPISANYCH KARTEK
FILIŻANEK KAWY
POMYSŁÓW
ODDANYCH PROJEKTÓW