Poradnik obsługi systemu hostingu plików

W tym poradniku przedstawiamy jak poprawnie obsługiwać system pozwalający na hosting, udostępnianie plików pomiędzy Klientem a naszą firmą.

1. Logowanie

Aby móc się zalogować należy mieć utworzone konto. Tworzeniem konta zajmujemy się my. Na wskazany przez Klienta e-mail – po utworzeniu konta – zostaną wysłane dane do logowania. Należy z nich skorzystać aby dostać się do systemu. Wchodzimy zatem na stronę projektygorzow.pl/pliki i logujemy się. Na potrzeby poradnika zalogujmy się jako użytkownik ROAN Agencja InterAktywna.

Logowanie do systemu

2. Przesyłanie plików

Po zalogowaniu się ujrzymy cały panel do zarządzania plikami. Na początek prześlijmy przykładowy plik. W lewym górnym roku znajduje się przycisk „Prześlij” – kliknijmy w niego. Teraz wystarczy wybrać interesujące nas pliki. Możemy to zrobić na dwa sposoby: przeciągając je (jak ikony na Pulpicie) lub klikając na przycisk „Dodaj pliki”. Efekt będzie taki sam. Gdy już dodamy plik, widzimy że jest on na liście ale nie został przesłany. Zatem kliknijmy w przycisk „Prześlij pliki”.

Przesyłanie plików

Teraz uzupełniamy pozostałem dane: tytuł (można go zmienić lub pozostawić pusty) i opis. Następnie klikamy „Kontynuuj. System poinformuje nas, że plik / pliki zostały przesłane prawidłowo. Po odświeżeniu się strony, zobaczymy po prawej stronie przycisk „Zobacz moje pliki” – kliknijmy w niego. W tym miejscu wyświetlą się wszystkie dodane przez nas pliki.

Podgląd wysłanych plików

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Zostaw komentarz